Collection: Bütün Məhsullar
Bizim sənaye avtomatlaşdırması məhsul çeşidi hər şeyi əhatə edir PLC sistemləri, DCS idarəetmə blokları, HMI panelləri, sensorlar, motor sürücüləri, inverterlər və MRO ehtiyat hissələri. Mövcud avadanlıqları yeniləyirsinizsə və ya tapılması çətin modulları axtarırsınızsa, əməliyyatlarınızın səmərəli işləməsini təmin etmək üçün etibarlı həllər təqdim edirik. Geniş inventarımız və etibarlı qlobal brendlərimizlə məhsullarımız istehsalat, enerji, neft və qaz və digər sənayelərin tələblərinə cavab verir.
Kateqoriyalar üzrə alış-veriş edin
-
Bently Nevada
3300 XL 8 mm Əks Montaj Prob 330106-05-30-20-02-05
Bently Nevada Reverse Mount Probes - Model 330106-05-30-20-02-05 Sənaye monitorinqinizi dəqiq mühəndisliklə yüksəldin. Bently Nevada Reverse Mount Probes müxtəlif tələbkar...
$187.00 $223.00$187.00$187.00 $223.0015 in stock -
Bently Nevada
330106-05-30-20-02-00 Bently Nevada Əks Quraşdırma Probaları
Bently Nevada Əks Quraşdırma Probları Model: 330106-05-30-20-02-00 Bently Nevada Reverse Mount Probes çətin mühitlərdə üstün maşın monitorinqi və diaqnostikası üçün...
$145.00 $177.00$145.00$145.00 $177.0019 in stock -
Bently Nevada
3300 XL 8 mm 330106-05-30-15-12-CN Əks Quraşdırma Probaları
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Ters Montaj Probları Model: 330106-05-30-15-12-CN Sənaye Maşınları üçün Yüksək Performanslı Həllər Bently Nevada Reverse...
$163.00 $187.00$163.00$163.00 $187.0018 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | 330106-05-30-15-12-05 Əks Quraşdırma Probaları
Bently Nevada | 330106-05-30-15-12-05 Tərs Montajlı Probalar Sənaye Tətbiqləri üçün Premium Monitorinq Həlləri Bently Nevada Tərs Montajlı Probalar yüksək səviyyəli...
$188.00 $215.00$188.00$188.00 $215.0023 in stock -
Bently Nevada
330106-05-30-15-12-00 Əks Quraşdırma Probaları 3300 XL 8 mm
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Ters Montaj Probları Model Nömrəsi: 330106-05-30-15-12-00 Bently Nevada Reverse Mount Probes sərt sənaye şəraitində...
$146.00 $179.00$146.00$146.00 $179.0021 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada Əks Quraşdırma Probaları 330106-05-30-15-02-CN
Bently Nevada Əks Quraşdırma Probları Model: 330106-05-30-15-02-CN Bently Nevada Reverse Mount Probes etibarlılığını yaşayın, çətin şəraitdə yüksək dəqiqlik üçün hazırlanmışdır....
$188.00 $215.00$188.00$188.00 $215.0018 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Prob 330106-05-30-15-02-05
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probalar Model: 330106-05-30-15-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probları kritik monitorinq tətbiqləri üçün...
$175.00 $198.00$175.00$175.00 $198.0016 in stock -
Bently Nevada
330106-05-30-15-02-00 3300 XL 8 mm Əks Montajlı Probalar
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Ters Montaj Probları 330106-05-30-15-02-00 modeli çətin mühitlərdə dəqiq hiss etmə qabiliyyəti təqdim edir, sənaye...
$169.00 $198.00$169.00$169.00 $198.0014 in stock -
Bently Nevada
3500/33-01-01 16-Kanal Reley Modulu Bently Nevada
Bently Nevada 3500/33-01-01 16-Kanal Relə Modulu 3500/33-01-01 Relay Module sənaye mühitlərində səmərəli nəzarət üçün nəzərdə tutulub, təkmilləşdirilmiş funksionallıq üçün çoxsaylı...
$325.00 $358.00$325.00$325.00 $358.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330190-035-10-05 Bently Nevada Zirehli Uzatma Kabeli
Bently Nevada Zirehli Uzatma Kabeli Model: 330190-035-10-05 Bently Nevada 330190-035-10-05 Zirehli Uzatma Kabeli sənaye tətbiqlərində etibarlılıq və performans üçün ustalıqla...
$211.00 $256.00$211.00$211.00 $256.0019 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330190-035-10-00 Zirehli Uzatma Kabeli
Bently Nevada Zirehli Uzatma Kabeli Model: 330190-035-10-00 The Bently Nevada 330190-035-10-00 Armored Extension Cable müxtəlif sənaye mühitlərində möhkəm əlaqə ehtiyacları...
$174.00 $195.00$174.00$174.00 $195.0014 in stock -
Bently Nevada
Zirehli ETR Uzatma Kabeli Bently Nevada 330190-035-03-05
Bently Nevada Armored ETR Extension Cable Model: 330190-035-03-05 Bently Nevada 330190-035-03-05 Armored ETR Extension Cable müxtəlif sənaye tətbiqlərinə uyğunlaşdırılmış, artırılmış...
$167.00 $183.00$167.00$167.00 $183.0021 in stock




































