Kollekció: Minden termék
Mi ipari automatizálási termékkínálat mindent lefed a PLC rendszerek, DCS vezérlőegységek, HMI panelek, érzékelők, motorhajtások, inverterek és MRO pótalkatrészek. Akár meglévő berendezéseket fejleszt, akár nehezen beszerezhető modulokat keres, megbízható megoldásokat kínálunk a zavartalan működés érdekében. Széles készletünk és megbízható globális márkáink révén termékeink megfelelnek a gyártás, energia, olaj- és gázipar, valamint más iparágak igényeinek.
Vásárlás kategóriák szerint
-
Allen-Bradley
Allen-Bradley | 1771-ID16 Bemeneti modul 16 bemenet
Allen-Bradley 1771-ID16 digitális AC/DC bemeneti modul – 16 bemenet, 77-138 V AC / 105-138 V DC Műszaki adatok Bemenetek száma:...
$225.00 $365.00$225.00$225.00 $365.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
1771-ID01 Bemeneti modul Allen-Bradley 220V
Allen-Bradley 1771-ID01 szigetelt AC/DC bemeneti modul – 6 bemenet, 184-276 V AC / 18-276 V DC Műszaki adatok Bemenetek száma:...
$220.00 $362.00$220.00$220.00 $362.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
1771-ID Bemeneti Modul | Allen-Bradley
Allen-Bradley 1771-ID elszigetelt AC/DC bemeneti modul – 6 bemenet, 92-138 V AC/DC Fő műszaki jellemzők Bemenetek száma: 6 elszigetelt csatorna...
$214.00 $365.00$214.00$214.00 $365.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
1771-IBN Diszkrét Bemeneti Modul - Allen-Bradley
Allen-Bradley 1771-IBN DC diszkrét bemeneti modul Fő műszaki jellemzők Bemeneti csatornák: 32 (4 csoportban, egyenként 8) Működési feszültségtartomány: 10-től 30...
$210.00 $365.00$210.00$210.00 $365.0020 in stock -
Allen-Bradley
Allen-Bradley | 1771-IB Digitális egyenáramú bemeneti modul
Allen-Bradley 1771-IB Digitális DC Bemeneti ModulA 1771-IB 8 DC digitális bemenetet biztosít, amelyek 10-től 27 Volt DC-ig működnek. A bemeneti...
$214.00 $365.00$214.00$214.00 $365.0020 in stock -
Allen-Bradley
1771-IAN Digitális Bemeneti Modul | Allen-Bradley
Allen-Bradley 1771-IAN Digitális AC/DC Bemeneti Modul 32 Bemenettel Műszaki Adatok Modell: 1771-IAN Modultípus: Digitális AC/DC Bemeneti Modul Bemenetek száma: 32...
$215.00 $365.00$215.00$215.00 $365.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
1762-IQ32T Bemeneti Modul | Allen-Bradley
Főbb jellemzők Bemenetek száma: 32 csatorna Csoportosítva: 4 elszigetelt 8 csatornás csoport Bemeneti feszültségtartomány: 10-től 30 VDC-ig Névleges bemeneti feszültség:...
$210.00 $336.00$210.00$210.00 $336.0021 in stock -
Allen-Bradley
1734-IE8CK Bemeneti modul Allen-Bradley
Allen-Bradley 1734-IE8CK POINT I/O 8-csatornás nagy sűrűségű bemeneti modul Műszaki paraméterek Bemeneti tartományok: 0…20 mA vagy 4…20 mA Felbontás: 16...
$214.00 $362.00$214.00$214.00 $362.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
Süllyesztett bemeneti modul 1734-IB8 | Allen-Bradley
Allen-Bradley 1734-IB8 Digitális DC Süllyesztő Bemeneti Modul Főbb Műszaki Adatok Modell: 1734-IB8 Csatornák: 8 süllyesztő bemenet Névleges Feszültség: 24 V...
$115.00 $174.00$115.00$115.00 $174.0011 in stock -
Allen-Bradley
Bemeneti modul 1734-IA4 | Allen-Bradley
1734-IA4 elektromos műszaki adatok Bemeneti csatornák: 4 nem szigetelt süllyesztő Üzemi feszültség: 120V AC névleges (85-132V AC tartomány) Bekapcsolási küszöb:...
$215.00 $326.00$215.00$215.00 $326.00Only 10 units left -
Allen-Bradley
Bemeneti modul | 1746-NT8 Allen-Bradley
Allen-Bradley 1746-NT8 Termopár/mV bemeneti modul Főbb jellemzők • 8 csatornás termopár/mV bemenet • Támogatja a J/K/T/E/S/R/B/N termopárokat • ±50 mV/±100...
$253.00 $298.00$253.00$253.00 $298.0015 in stock -
Allen-Bradley
1746-ITB16 Gyors Válaszú Bemeneti Modul 16 Csatornás
1746-ITB16 SLC 500 Gyors válaszidejű bemeneti modul – 16 csatornás nagysebességű Főbb műszaki adatok Bemeneti típus 16 csatornás süllyesztő DC...
$233.00 $298.00$233.00$233.00 $298.0012 in stock

































