Kollekció: Minden termék
Mi ipari automatizálási termékkínálat mindent lefed a PLC rendszerek, DCS vezérlőegységek, HMI panelek, érzékelők, motorhajtások, inverterek és MRO pótalkatrészek. Akár meglévő berendezéseket fejleszt, akár nehezen beszerezhető modulokat keres, megbízható megoldásokat kínálunk a zavartalan működés érdekében. Széles készletünk és megbízható globális márkáink révén termékeink megfelelnek a gyártás, energia, olaj- és gázipar, valamint más iparágak igényeinek.
Vásárlás kategóriák szerint
-
Bently Nevada
Bently Nevada sebességérzékelő 330505-02-02-07
330505-02-02-07 Főbb Műszaki Adatok Érzékenység: 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% Frekvencia Válasz: 0,5 – 1000 Hz (30 – 60 000 cpm) ±3 dB 1 – 200 Hz (60 – 12 000 cpm) ±0,9 dB Sebességtartomány: 102 mm/s...
$201.00 $320.00$201.00$201.00 $320.0039 in stock -
Bently Nevada
330505-01-02-07 Bently Nevada - Sebességérzékelő
330505-01-02-07 Fő Teljesítményjellemzők Érzékenység: 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% Frekvenciaátvitel: 0,5–1000 Hz (±3 dB); 1–200 Hz (±0,9 dB) Sebességtartomány: 102...
$203.00 $362.00$203.00$203.00 $362.0038 in stock -
Bently Nevada
330505-03-02-06 Bently Nevada Sebességérzékelő
330505-03-02-06 Fő Teljesítményjellemzők Érzékenység: 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% Frekvenciaátvitel: 0,5–1000 Hz (±3 dB); 1–200 Hz (±0,9 dB) Sebességtartomány: akár...
$215.00 $326.00$215.00$215.00 $326.0037 in stock -
Bently Nevada
330508 Sebességérzékelő 330505-02-02-06 Bently Nevada
Áttekintés A Bently Nevada 330505-02-02-06 alacsony frekvenciájú sebességérzékelő pontos rezgésfigyelést biztosít 90° ±5° orientációban. Hermetikusan zárt rozsdamentes acél házzal készült,...
$214.00 $325.00$214.00$214.00 $325.0036 in stock -
Bently Nevada
330505-01-02-06 Bently Nevada 330506 Sebességérzékelő
Áttekintés A Bently Nevada 330505-01-02-06 Alacsony Frekvenciájú Sebességérzékelő magas precizitású ipari rezgésmérésekhez készült. A masszív rozsdamentes acél kivitel és a...
$224.00 $356.00$224.00$224.00 $356.0032 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada új sebességérzékelő 330505-03-02-05
Bently Nevada 330505-03-02-05 Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő Modell felbontás330505 – Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő fő sorozat03 – Átalakító rögzítési szög: 180° ±...
$245.00 $325.00$245.00$245.00 $325.0031 in stock -
Bently Nevada
330505-02-02-05 Bently Nevada új sebességérzékelő
Bently Nevada 330505-02-02-05 Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő Modell bontás330505 – Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő fő modell02 – Átalakító rögzítési szög: 90° ±...
$214.00 $325.00$214.00$214.00 $325.0030 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330505-01-02-05 Sebességérzékelő
Bently Nevada 330505-01-02-05 Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő Modell bontás330505 – Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő fő modell01 – Átalakító rögzítési szög: 0° ±...
$210.00 $325.00$210.00$210.00 $325.0029 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330505-03-02-04 - Új sebességérzékelő
330505-03-02-04 Modell Magyarázat330505 – Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő fő sorozat03 – Átalakító rögzítési szög: 180° ± 10°02 – Belső rögzítő menet:...
$214.00 $325.00$214.00$214.00 $325.0029 in stock -
Bently Nevada
330505-02-02-04 Új Sebességérzékelő | Bently Nevada
Bently Nevada 330505-02-02-04 Alacsony frekvenciájú sebességérzékelő—precízen tervezve a robusztus rezgésfigyeléshez, 12 hónapos garanciával és gyárilag lezárt hermetikus kialakítással. Modell bontás...
$203.00 $332.00$203.00$203.00 $332.0028 in stock -
Bently Nevada
330505-01-02-04 Bently Nevada - Új sebességérzékelő
Bently Nevada 330505-01-02-04 alacsony frekvenciájú sebességérzékelő — precíz rezgésmérésre tervezve, 12 hónapos garanciával és gyári zártsággal. Modell bontás 330505 —...
$210.00 $323.00$210.00$210.00 $323.0026 in stock -
Bently Nevada
Új sebességérzékelő - 330505-03-02-03 Bently Nevada
Bemutatjuk a Bently Nevada 330505-03-02-03 alacsony frekvenciájú sebességérzékelőt Modell felbontás 330505 — Alapsorozat azonosító -03 — 180° ± 10° szerelési...
$203.00 $321.00$203.00$203.00 $321.0025 in stock

























