Kollekció: Hardver és alkatrészek
Fedezze fel a NexAuto Technology széles választékát a hardverekből és alkatrészekből, beleértve a táblákat, állványokat, kábeleket, szondákat és szelepeket. Magas minőségű termékeket kínálunk az ipari automatizálás és vezérlőrendszerek igényeinek kielégítésére, biztosítva a megbízható teljesítményt és tartósságot.
Vásárlás kategóriák szerint
-
Allen-Bradley
2090-CNSRPRS-AA25 Allen-Bradley szervokábel | 25 m Kinetix
Allen-Bradley 2090-CNSRPRS-AA25 szervokábel – prémium, folyamatos hajlításra alkalmas szervokábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPRS-AA25 Kategória: Szervokábel / folyamatos hajlításra...
$258.00 $324.00$258.00$258.00 $324.0016 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPRS-AAP5 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel
Allen-Bradley 2090-CNSRPRS-AAP5 Kinetix 6000M hálózati kábel – 5 m-es szervocsatlakozási megoldás Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPRS-AAP5 Kategória: Szervokábel /...
$241.00 $324.00$241.00$241.00 $324.0016 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA01 Allen-Bradley szervokábel | Kinetix 6000M
Allen-Bradley 2090-CNSRPSS-AA01 Kinetix 6000M hálózati kábel – 1 m-es szervocsatlakozási megoldás Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA01 Kategória: Szervokábel /...
$241.00 $324.00$241.00$241.00 $324.0016 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA02 Allen-Bradley - hálózati kábel
Allen-Bradley 2090-CNSRPSS-AA02 Kinetix 6000M hálózati kábel – 2 m-es szervocsatlakozási megoldás Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA02 Kategória: Szervokábel /...
$236.00 $324.00$236.00$236.00 $324.0016 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA03 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel
2090-CNSRPSS-AA03 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA03 Sorozat: Kinetix 6000M Kategória: Hálózati kommunikációs kábel Kábelhossz:...
$258.00 $324.00$258.00$258.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA04 Allen-Bradley szervokábel 4 m-es hálózat
2090-CNSRPSS-AA04 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA04 Sorozat: Kinetix 6000M Kategória: Hálózati kommunikációs kábel Kábelhossz:...
$258.00 $324.00$258.00$258.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA05 Allen-Bradley szervokábel 5 m-es hálózathoz
2090-CNSRPSS-AA05 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA05 Sorozat: Kinetix 6000M Kategória: Hálózati kommunikációs kábel Kábelhossz:...
$258.00 $324.00$258.00$258.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA07 Allen-Bradley szervokábel
Allen-Bradley 2090-CNSRPSS-AA07 szervokábel – Megbízható mozgásvezérlési csatlakozás Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA07 Kategória: Szervokábel Sorozat: 2090 Mérési tartomány: Legfeljebb...
$240.00 $324.00$240.00$240.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA09 Allen-Bradley szervokábel vásárlása most
Allen-Bradley 2090-CNSRPSS-AA09 hálózati kábel – Kinetix 6000M mozgásvezérlési csatlakozás Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA09 Kategória: Hálózati kábel Sorozat: 2090...
$235.00 $308.00$235.00$235.00 $308.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA12 Allen-Bradley Kinetix szervókábel
2090-CNSRPSS-AA12 szervokábel – Allen-Bradley Kinetix kábel precíziós mozgáshoz Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA12 Kategória: Szervokábel Sorozat: Kinetix Gyártó: Rockwell...
$218.00 $324.00$218.00$218.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA15 Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel
2090-CNSRPSS-AA15 szervokábel – Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA15 Kategória: Szervokábel Sorozat: Kinetix 6000M Gyártó:...
$218.00 $324.00$218.00$218.00 $324.0014 in stock -
Allen-Bradley
2090-CNSRPSS-AA20 Allen-Bradley Kinetix 6000M szervokábel
2090-CNSRPSS-AA20 szervokábel – Allen-Bradley Kinetix 6000M hálózati kábel Műszaki adatok Márka: Allen-Bradley Modell: 2090-CNSRPSS-AA20 Kategória: Szervokábel / hálózati kábel Sorozat:...
$218.00 $324.00$218.00$218.00 $324.0014 in stock

































