Collection: Барлық өнімдер
Біздің өндірістік автоматтандыру өнімдерінің ассортименті барлығын қамтиды PLC жүйелері, DCS басқару блоктары, HMI панельдері, сенсорлар, мотор драйверлері, инверторлар және MRO қосалқы бөлшектер. Қолданыстағы жабдықты жаңартсаңыз да, табуы қиын модульдерді іздесеңіз де, біз операцияларыңыздың тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ететін сенімді шешімдер ұсынамыз. Кең ассортимент пен сенімді жаһандық брендтер арқылы біздің өнімдеріміз өндіріс, энергетика, мұнай және газ және басқа да салалардың талаптарына сай келеді.
Санаттар бойынша сатып алу
-
Bently Nevada
330877-080-37-05 Bently Nevada Ұзарту Кабелі
Bently Nevada 330877-080-37-05 Ұзару Кабелі Негізгі ерекшеліктер 8.0 м FluidLoc қорғанысты ұзару кабелі Көптеген агенттік мақұлдаулары Жоғары төзімділік және температураға...
$210.00 $320.00$210.00$210.00 $320.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330877-080-36-05 Bently Nevada | Ұзарту кабелі
Bently Nevada 330877-080-36-05 3300 XL 50 мм ұзартқыш кабелі Негізгі ерекшеліктер Бұл ұзарту кабелі жоғары төзімділік пен дәл электрлік көрсеткіштерді қамтамасыз...
$210.00 $320.00$210.00$210.00 $320.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Ұзарту кабельдері - 330877-040-37-05 Bently Nevada
Bently Nevada 330877-040-37-05 3300 XL 50 мм Ұзарту Кабелі Негізгі Ерекшеліктері Бұл кабель брондалған FluidLoc конструкциясын және бірнеше бекітулерді ұсынады. Ол...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330877-040-37-00 Bently Nevada - Ұзарту кабелі
Bently Nevada 330877-040-37-00 3300 XL 50 мм Ұзарту Кабелі Негізгі Ерекшеліктер Бұл ұзарту кабелі FluidLoc технологиясын брондалған қорғанысымен біріктіреді. Ол...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Ұзарту кабелі - 330877-040-36-05 Bently Nevada
Bently Nevada 330877-040-36-05 3300 XL 50 мм Ұзарту Кабелі Негізгі Ерекшеліктері Бұл ұзарту кабелі тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді және экстремалды ортаға...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330877-040-36-00 Ұзарту кабелі Bently Nevada
Техникалық сипаттамалар Бөлім нөмірі: 330877-040-36-00 Модель: 3300 XL 50 мм ұзару кабелі Өндіруші: Bently Nevada Жағдайы: Жаңа & Түпнұсқа Сым...
$210.00 $365.00$210.00$210.00 $365.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Проксимитор сенсоры - 330380-92-00 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL Жоғары Температуралы Проксимитор Сенсоры Техникалық Сипаттамалар Өнім Түрі: 3300 XL Жоғары Температуралы Проксимитор Сенсоры Өндіруші: Bently...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.0020 in stock -
Bently Nevada
330380-91-00 Bently Nevada жақындатқыш сенсоры
Bently Nevada 3300 XL High-Temperature Proximitor Sensor (330380-91-00) Техникалық сипаттамалар Өнім нөмірі: 330380-91-00 Жалпы ұзындығы: 9 метр Орнату: DIN орнату...
$210.00 $365.00$210.00$210.00 $365.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330530-00 Bently Nevada итеру бергіш
Bently Nevada 330530-00 Radiation Resistant Velomitor Sensor Өнім сипаттамалары Сезімталдық және дәлдік: Бұл сенсор радиацияға дейінгі сезімталдықты 3.94 мВ/мм/с (100...
$210.00 $325.00$210.00$210.00 $325.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Bently Nevada - 330303-060-50-90-00-00 - Жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL Жоғары Температуралы Зонд Техникалық Сипаттамалар Модель: 330303-060-50-90-00-00. Бұл нақты модельде 6 дюймдік тегіс корпус және 5.0...
$214.00 $325.00$214.00$214.00 $325.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330303-060-50-90-01-00 | Bently Nevada жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL High-Temperature Probe: 330303-060-50-90-01-00 Техникалық сипаттамалар Зондтың жалпы корпусының ұзындығы 6.0 дюйм (152.4 мм). Қатты кабельдің ұзындығы...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.0020 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330303-060-20-90-00-00 жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL High-Temperature Probe - 330303-060-20-90-00-00 Толығырақ техникалық сипаттамалар Бөлім нөмірі: 330303-060-20-90-00-00 Өнімділік: • Инкременттік шкала коэффициенті: 3.94...
$210.00 $325.00$210.00$210.00 $325.00Only 10 units left



































