Топтама: ҮЗДІК Брендтер
Санаттар бойынша сатып алу
-
Bently Nevada
89412-01 Bently Nevada UNC 1/4-20 сенсорларына арналған адаптер
Bently Nevada 89412-01 жеке орнату адаптері Негізгі техникалық сипаттамалар Бренд және модель: Bently Nevada, 89412-01. Бұранда түрі: Кең үйлесімділікке арналған...
$215.00 $365.00$215.00$215.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
89411-01 Bently Nevada монтаждау адаптері 1/4-28 UNF
Bently Nevada 89411-01 жеке монтаждау адаптері Негізгі техникалық сипаттамалары Бренд және модель: Bently Nevada, 89411-01. Бұранда түрі: Кең үйлесімділікке арналған...
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
89409-01 Bently Nevada 1/2-20 UNF монтаждау адаптері
89409-01 монтаждау адаптері – Bently Nevada 1/2‑20 UNF Бренд және модель: Bently Nevada 89409-01 монтаждау адаптері. Бұранда сипаттамасы: 1/2‑20 UNF...
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
46122-01 Bently Nevada Quick Connect Velomitor датчиктері
Velomitor сенсорларына арналған 46122-01 Quick Connect – Bently Nevada Бренд және модель: Bently Nevada 46122-01 Quick Connect. Негізгі қолданылуы: Velomitor...
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
46000-01 Bently Nevada магниттік негізді Velomitor датчиктері
46000-01 магниттік негізі – Bently Nevada Бренд және модель: Bently Nevada 46000-01 магниттік негізі. Негізгі қолданылуы: Velomitor сенсорларын уақытша бекіту....
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
330165-50-00-01-00 Bently Nevada айналмалы позиция түрлендіргіші
330165-50-00-01-00 айналу позициясының түрлендіргіші – Bently Nevada 3300 XL Бренді және моделі: Bently Nevada 330165-50-00-01-00 (3300 XL сериясы). Өлшеу диапазоны:...
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
330762-01-40-40-05-05-79-00-00 Bently Nevada жоғары қысымды гермовводы
330762-01-40-40-05-05-79-00-00 қосарлы триаксиалды жоғары қысымды гермовводы – Bently Nevada Бренд және модель: Bently Nevada 330762-01-40-40-05-05-79-00-00 (3300 XL 11 мм сериясы)....
$238.00 $365.00$238.00$238.00 $365.0016 in stock -
Bently Nevada
330163-01-40-40-40-05-05-05-79-00-00 HP өтпелі қосқышы Bently Nevada
330163-01-40-40-40-05-05-05-79-00-00 3300 жүйесіне арналған үштік триаксиалды HP гермовводы Қорғаныс қаптамасының нұсқасы (AA): 01 – Қорғаныс қаптамасыз. 1-өлшем ұзындығы (BB): 40...
$250.00 $320.00$250.00$250.00 $320.0016 in stock -
Bently Nevada
330161-01-40-05-79-00-00 Бір осьті өтпелі қосқыш Bently Nevada
330161-01-40-05-79-00-00 3300 жүйесіне арналған бір осьті үшкоординатты жоғары қысымды гермоввод Қорғаныш қаптама нұсқасы (AA): 01 – Қорғаныш қаптамасыз. 1-өлшем ұзындығы...
$253.00 $320.00$253.00$253.00 $320.0016 in stock -
Bently Nevada
330162-02-85-85-05-05-94-01-02 | Bently Nevada жоғары қысымды өтпелі қосқышы
330162-02-85-85-05-05-94-01-02 3300 жүйесіне арналған қос триаксиалды жоғары қысымды гермоввод Бренд: Bently NevadaМодель: 330162-02-85-85-05-05-94-01-02Санат: 3300 жүйесіне арналған жоғары қысымды гермоввод Қорғаныш...
$253.00 $320.00$253.00$253.00 $320.0016 in stock -
Bently Nevada
330162-02-85-85-80-80-94-01-02 Bently Nevada 3300 жоғары қысымды өтпелі қосқышы
330162-02-85-85-80-80-94-01-02 Bently Nevada қос триаксиалды жоғары қысымды гермовводы Бренд: Bently Nevada – машиналарды қорғау саласындағы әлемдік көшбасшы. Модель нөмірі: 330162-02-85-85-80-80-94-01-02...
$219.00 $329.00$219.00$219.00 $329.0015 in stock -
Bently Nevada
3500/72-01-00 Bently Nevada поршеньді штоктың орналасуын бақылау құрылғысы
3500/72-01-00 Bently Nevada поршеньді компрессордың шатун күйі мониторы Негізгі мүмкіндіктері және техникалық сипаттамалары Арналар және конфигурация: 3500/72-01-00 бірден төртке дейін...
$246.00 $318.00$246.00$246.00 $318.0015 in stock






































