Collection: ҮЗДІК Брендтер
Санаттар бойынша сатып алу
-
Bently Nevada
330141-08-10-12-05 Bently Nevada - 3300 XL 8 мм зонд
Bently Nevada 330141-08-10-12-05 - Күшейтілген төзімділік пен сертификаттарымен берік 8мм діріл зонд Негізгі ерекшеліктер 3300 XL 8мм зонд 0.8" корпустың...
$220.00 $325.00$220.00$220.00 $325.0030 in stock -
Bently Nevada
3300 XL 8 мм зонд | 330141-08-10-12-00 Bently Nevada
Bently Nevada 330141-08-10-12-00 – Арнайы беріктік пен дәлдікке ие премиум 8мм жақындық зонд Негізгі сипаттамалар Модель бөлшектері: 08 (0.8" корпусы)...
$214.00 $325.00$214.00$214.00 $325.0029 in stock -
Bently Nevada
330141-08-10-11-05 Bently Nevada - 3300 XL 8 мм зонд
Bently Nevada 330141-08-10-11-05: Өнеркәсіптік дәрежедегі 8мм діріл мониторингі зонд Толық конфигурация: 330141-08-10-11-05 | Салмағы: 323г/м (11.4унция) | Кепілдік мерзімі: 12...
$220.00 $340.00$220.00$220.00 $340.0028 in stock -
Bently Nevada
3300 XL 8 мм зонд 330141-08-10-11-00 Bently Nevada
Bently Nevada 330141-08-10-11-00: Жоғары өнімді 8мм жақындық зонд жүйесі Толық модель: 330141-08-10-11-00 | Түрі: 3300 XL 8мм брондалған зонд |...
$250.00 $326.00$250.00$250.00 $326.0027 in stock -
Bently Nevada
330141-08-10-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Қорғаныс Қабаты Бар Зонд (Модель: 330141-08-10-02-05) Қорғаныс Қабаты ▶ Күшейтілген Қабық: PPS зонд ұшына...
$224.00 $325.00$224.00$224.00 $325.0026 in stock -
Bently Nevada
330140-08-90-01-00 Bently Nevada 8 мм жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд (Модель: 330140-08-90-01-00) Ұзақ қашықтықтағы өнеркәсіптік сенсор 9 метрлік стандартты кабельмен. 8.73Ω ±0.5Ω тұрақтылық...
$215.00 $326.00$215.00$215.00 $326.0026 in stock -
Bently Nevada
Жақындық зондтары 330140-08-50-12-05 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд (Модель: 330140-08-50-12-05) Қауіпті аймаққа сертификатталған сенсор үш есе жарылысқа төзімді сертификатымен. 8.73Ω ±0.5Ω...
$205.00 $332.00$205.00$205.00 $332.0025 in stock -
Bently Nevada
330140-08-50-12-00 - Bently Nevada - Жаңа жақындық зонд
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд (Модель: 330140-08-50-12-00) FluidLoc™ ағып кетуден қорғау және әскери деңгейдегі қосқыштары бар дәл өнеркәсіптік...
$220.00 $325.00$220.00$220.00 $325.0024 in stock -
Bently Nevada
330140-08-50-11-05 Bently Nevada - 8 мм жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Қорғаныс Құралы (Модель: 330140-08-50-11-05) Қорғаныс Ерекшеліктері ▶ Күшейтілген Қаптама: Стандартты 8мм PPS ұшына тот...
$235.00 $362.00$235.00$235.00 $362.0023 in stock -
Bently Nevada
330140-08-50-11-00 Bently Nevada 8 мм жақындық зондтары
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд (Модель: 330140-08-50-11-00) Негізгі инновациялар ▶ 330N Тарту күші: Патенттелген CableLoc кабель мен ұшын...
$221.00 $325.00$221.00$221.00 $325.0023 in stock -
Bently Nevada
Жаңа жақындық зонд | 330140-08-50-02-05 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд (Модель: 330140-08-50-02-05) Негізгі Жақсартулар TipLock Технологиясы: Бұрынғы модельдерге қарағанда ұшы 40% мықтырақ байланыс...
$240.00 $325.00$240.00$240.00 $325.0022 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330140-08-50-02-00 Жаңа жақындық зонд
Өнеркәсіптік дәлдік: Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд (330140-08-50-02-00) Негізгі техникалық ерекшеліктер • Құрылымдық тұтастық: 5 мм зондтарға қарағанда...
$225.00 $326.00$225.00$225.00 $326.0021 in stock

































