Колекция: Всички продукти
Нашите продуктова гама за индустриална автоматизация обхваща всичко от PLC системи, DCS контролни устройства, HMI панели, сензори, моторни задвижвания, инвертори и резервни части за MRO. Независимо дали надграждате съществуващо оборудване или търсите труднооткриваеми модули, ние предлагаме надеждни решения, които да поддържат вашите операции ефективни. С широк инвентар и доверени световни марки, нашите продукти отговарят на изискванията на производството, енергетиката, нефтената и газовата индустрия и други сектори.
Пазарувай по категории
-
Bently Nevada
Bently Nevada | Удължителен кабел 330730-040-02-05
Bently Nevada 330730-040-02-05 - 3300 XL 11 mm Extension Cable Кабелът за удължаване 3300 XL 11 mm е проектиран за...
$239.00 $274.00$239.00$239.00 $274.0020 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada - Стандартен удължителен кабел 330930-045-00-00
Номер на частта: 330930-045-00-00 Модел: 3300 XL Стандартен удължителен кабел Производител: Bently Nevada Информация за поръчка Модел 330930 - 3300...
$267.00 $314.00$267.00$267.00 $314.0036 in stock -
Bently Nevada
330930-045-03-05 | 3300 NSv удължителен кабел Bently Nevada
Номер на частта: 330930-045-03-05 Модел: NSv Extension Cable Производител: Bently Nevada Информация за поръчка Модел: 330930 - 3300 XL Стандартен...
$326.00 $362.00$326.00$326.00 $362.0026 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | Удължителен кабел 330930-045-03-00
Номер на частта: 330930-045-03-00 Модел: NSv удължителен кабел Производител: Bently Nevada Информация за поръчка: Модел: 330930 - Стандартен удължителен кабел...
$315.00 $329.00$315.00$315.00 $329.0024 in stock -
Bently Nevada
330930-045-02-05 Bently Nevada - NSv удължителен кабел
Номер на частта: 330930-045-02-05 Модел: NSv удължителен кабел Производител: Bently Nevada Информация за поръчка: Модел: 330930 - 3300 XL стандартен...
$269.00 $305.00$269.00$269.00 $305.0023 in stock -
Bently Nevada
3300 XL стандартен удължителен кабел | 330930-045-02-00
Номер на частта: 330930-045-02-00 Модел: NSv удължителен кабел Производител: Bently Nevada Информация за поръчка: Модел: 330930 - 3300 XL стандартен...
$136.00 $158.00$136.00$136.00 $158.0022 in stock -
Bently Nevada
3500/40 125808-01 | Входно/изходен модул | Bently Nevada
Външни терминални блокове 125808-01 Proximitor ET блок съчетава компактен дизайн с отлични характеристики на производителност, което го прави идеален избор...
$325.00 $358.00$325.00$325.00 $358.0017 in stock -
Bently Nevada
3500/40-03-02 | Bently Nevada Нов нов монитор Proximitor
Bently Nevada - 3500/40 Proximitor монитор Ново & оригинално в заводска опаковка с 12-месечна заводска гаранция Преглед на продукта The...
$365.00 $397.00$365.00$365.00 $397.0022 in stock -
Bently Nevada
Нов Bently Nevada - Proximitor монитор 3500/40-03-00
Bently Nevada - 3500/40 Proximitor Монитор Този 3500/40 Proximitor Монитор от Bently Nevada е наличен като нов и оригинален продукт,...
$326.00 $359.00$326.00$326.00 $359.0019 in stock -
Bently Nevada
3500/40-01-01 | Монитор Proximitor Нов Bently Nevada
Информация за продукта Производител: Bently Nevada Номер на продукта: 3500/40-01-01 Тип продукт: Proximitor монитор Произход: Произведено в САЩ Сертификат: Може...
$365.00 $399.00$365.00$365.00 $399.0014 in stock -
Bently Nevada
Нов монитор Proximitor Bently Nevada 3500/40M-01-00
Bently Nevada - 3500/40M Proximitor Монитор 3500/40M Proximitor Монитор от Bently Nevada е проектиран за оптимална производителност и надеждност в...
$326.00 $369.00$326.00$326.00 $369.0013 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | Нов Proximitor монитор 3500/40-01-00
Bently Nevada - 3500/40 Proximitor монитор The 3500/40 Proximitor Monitor от Bently Nevada е съвременно устройство, проектирано за прецизен мониторинг...
$326.00 $365.00$326.00$326.00 $365.0012 in stock







































