Συλλογή: Όλα τα προϊόντα
Οι σειρά προϊόντων βιομηχανικής αυτοματοποίησης καλύπτει τα πάντα από Συστήματα PLC, μονάδες ελέγχου DCS, πάνελ HMI, αισθητήρες, κινητήρες, inverters και ανταλλακτικά MRO. Είτε αναβαθμίζετε υπάρχον εξοπλισμό είτε προμηθεύεστε δύσκολα εντοπιζόμενα modules, παρέχουμε αξιόπιστες λύσεις για να διατηρείτε τις λειτουργίες σας αποδοτικές. Με ευρύ απόθεμα και αξιόπιστες παγκόσμιες μάρκες, τα προϊόντα μας καλύπτουν τις απαιτήσεις της κατασκευής, της ενέργειας, του πετρελαίου & φυσικού αερίου και άλλων βιομηχανιών.
Αγόρασε ανά Κατηγορίες
-
Bently Nevada
330710-000-050-90-02-05 Bently Nevada 3300 XL Αισθητήρας Εγγύτητας Proximity Probe
Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada 3300 XL 11 mm - 330710-000-050-90-02-05 Τεχνικές Προδιαγραφές Κατασκευαστής & Σειρά: Bently Nevada, Σειρά 3300 XL....
$230.00 $326.00$230.00$230.00 $326.0015 in stock -
Bently Nevada
330710-000-050-10-02-00 3300 XL Επαφή Εγγύτητας Bently Nevada
Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada 3300 XL 11 mm - 330710-000-050-10-02-00 Τεχνικές Προδιαγραφές Κατασκευαστής & Σειρά: Bently Nevada, σειρά 3300 XL....
$228.00 $326.00$228.00$228.00 $326.0015 in stock -
Bently Nevada
330704-010-050-10-01-05 Bently Nevada 3300 XL ανιχνευτής 11mm
Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada 3300 XL 11 mm - 330704-010-050-10-01-05 Τεχνικές Προδιαγραφές Κατασκευαστής & Σειρά: Bently Nevada, σειρά 3300 XL....
$228.00 $326.00$228.00$228.00 $326.0015 in stock -
Bently Nevada
330709-000-030-10-12-05 11 mm Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada
Bently Nevada 330709-000-030-10-12-05 3300 XL 11 mm Ανιχνευτής Εγγύτητας – Έκδοση με Πολλαπλές Εγκρίσεις Κατασκευαστής: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α.)...
$220.00 $348.00$220.00$220.00 $348.0015 in stock -
Bently Nevada
330709-000-030-10-12-00 Bently Nevada 3300 XL Αισθητήρας
Bently Nevada 330709-000-030-10-12-00 3300 XL 11 mm Ανιχνευτής Εγγύτητας – Ακρίβεια Μέτρησης Λύση Κατασκευαστής: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α.) Μοντέλο:...
$259.00 $348.00$259.00$259.00 $348.0015 in stock -
Bently Nevada
330709-000-040-90-11-00 Αισθητήρας Bently Nevada 11mm
Bently Nevada 3300 XL 11 mm Αισθητήρας Εγγύτητας Μοντέλο 330709-000-040-90-11-00 Κατασκευαστής: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α). Τύπος προϊόντος: 3300 XL...
$236.00 $352.00$236.00$236.00 $352.0016 in stock -
Bently Nevada
330709-000-040-90-01-05 3300 XL Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 11 mm Αισθητήρας Εγγύτητας Μοντέλο 330709-000-040-90-01-05 Κατασκευαστής: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α). Τύπος προϊόντος: 3300 XL...
$236.00 $352.00$236.00$236.00 $352.0016 in stock -
Bently Nevada
330709-000-040-90-01-00 Αισθητήρας Bently Nevada 11mm 3300 XL
Bently Nevada 3300 XL 11 mm Αισθητήρας Εγγύτητας Μοντέλο 330709-000-040-90-01-00 Κατασκευαστής: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α). Τύπος προϊόντος: 3300 XL...
$236.00 $352.00$236.00$236.00 $352.0016 in stock -
Bently Nevada
330707-00-20-50-01-05 Bently Nevada 3300 XL Θωράκιση Αισθητήρα 11mm
Bently Nevada 3300 XL 11 mm Θωρακισμένος Ανιχνευτής | Μοντέλο 330707-00-20-50-01-05 Κύριες Τεχνικές Προδιαγραφές Μάρκα: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α.)....
$250.00 $326.00$250.00$250.00 $326.0016 in stock -
Bently Nevada
330707-00-20-10-11-05 Bently Nevada 3300 XL 11mm Αισθητήρας Εγγύτητας
Αισθητήρας Εγγύτητας Bently Nevada 3300 XL 11 mm Μοντέλο 330707-00-20-10-11-05 Βασικές Τεχνικές Προδιαγραφές Μάρκα: Bently Nevada (Κατασκευασμένο στις Η.Π.Α). Αριθμός...
$250.00 $326.00$250.00$250.00 $326.0016 in stock -
Bently Nevada
330707-00-20-90-01-05 Bently Nevada 3300 XL Αισθητήρας 11mm 9m
330707-00-20-90-01-05 · Bently Nevada 3300 XL 11 mm Αισθητήρας Εγγύτητας Βασικές Τεχνικές Προδιαγραφές Μάρκα & Μοντέλο: Bently Nevada · 330707-00-20-90-01-05...
$248.00 $326.00$248.00$248.00 $326.0016 in stock -
Bently Nevada
330707-00-20-50-11-00 Bently Nevada 3300 XL Θωρακισμένη Αισθητήρας
330707-00-20-50-11-00 · Bently Nevada 3300 XL 11 mm Θωρακισμένη Αισθητήρας Εγγύτητας Βασικές Τεχνικές Προδιαγραφές Μάρκα & Μοντέλο: Bently Nevada ·...
$248.00 $326.00$248.00$248.00 $326.0016 in stock









































