Zbirka: Svi proizvodi
Naš raspon industrijske automatizacije obuhvaća sve od PLC sustavi, DCS upravljačke jedinice, HMI paneli, senzori, motori, pretvarači i MRO rezervni dijelovi. Bilo da nadograđujete postojeću opremu ili tražite teško dostupne module, pružamo pouzdana rješenja za učinkovito održavanje vašeg poslovanja. S velikim zalihama i pouzdanim globalnim brendovima, naši proizvodi zadovoljavaju zahtjeve proizvodnje, energetike, nafte i plina te drugih industrija.
Kupujte po kategorijama
-
Bently Nevada
21000-34-00-15-050-03-02 Kućište sonde Bently Nevada 8 mm
Bently Nevada 21000-34-00-15-050-03-02 sklopovi kućišta sondi blizine Osnovne tehničke specifikacije Proizvođač i model: Bently Nevada projektirao je ovaj sklop kućišta...
$215.00 $332.00$215.00$215.00 $332.00Only 10 units left -
Bently Nevada
21000-34-10-15-065-03-02 Sklop kućišta sonde Bently Nevada
Bently Nevada 21000-34-10-15-065-03-02 kućišta sklopova sondi blizine Ključne tehničke specifikacije Proizvođač i model: Bently Nevada proizvodi ovaj sklop kućišta 21000-34-10-15-065-03-02....
$215.00 $332.00$215.00$215.00 $332.00Only 10 units left -
Bently Nevada
21000-34-05-00-095-03-02 Kućište sonde Bently Nevada od 8 mm
Bently Nevada 21000-34-05-00-095-03-02 sklopovi kućišta blizinske sonde Osnovne tehničke specifikacije Proizvođač i model: Bently Nevada proizvodi ovo kućište 21000-34-05-00-095-03-02. Ima...
$215.00 $332.00$215.00$215.00 $332.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Kućište senzora blizine Bently Nevada 21000-34-00-30-028-04-02
Bently Nevada 21000 serija kućište za 8mm Proximity sondi Ključne tehničke specifikacije Marka i model: Bently Nevada 21000-34-00-30-028-04-02 (sklop kućišta...
$236.00 $320.00$236.00$236.00 $320.0020 in stock -
Bently Nevada
21000-34-05-20-018-04-02 Bently Nevada sklop blizine 3300 XL
21000-34-05-20-018-04-02 Bently Nevada kućište sonde za blizinu 8mm s odstojnikom Tehničke specifikacije serije kućišta 21000-34-05-20-018-04-02 Marka i model: Ova jedinica...
$236.00 $320.00$236.00$236.00 $320.0020 in stock -
Bently Nevada
21000-34-10-30-039-03-02 Bently Nevada kućište za blizinski senzor
Pregled kućišta sonde Bently Nevada serije 21000 Ključne tehničke specifikacije Marka i model: Ovaj Bently Nevada 21000-34-10-30-039-03-02 uključuje 3300 XL...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.0020 in stock -
Bently Nevada
21000-34-05-30-039-04-02 Bently Nevada kućište sonde s kabelom 0,5 m
Bently Nevada 21000 serija 8mm kućište za proximity sondu – konfiguracija s kabelom od 0,5 m Ključne tehničke specifikacije Proizvođač:...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.0020 in stock -
Bently Nevada
21000-34-05-00-030-03-02 Bently Nevada Probe Housing 0.5m Cable
21000-34-05-00-030-03-02 Bently Nevada Proximity Probe Housing Assembly Technical specifications Manufacturer: Bently Nevada; model 21000-34-05-00-030-03-02 includes a 3300 XL 8 mm...
$210.00 $332.00$210.00$210.00 $332.0020 in stock -
Bently Nevada
21000-34-10-20-062-04-02 21000 Series Bently Nevada 8mm Probe Housing
21000-34-10-20-062-04-02 Bently Nevada Proximity Probe Housing Assembly Technical specifications Manufacturer: Bently Nevada; model 21000-34-10-20-062-04-02 integrates a 3300 XL 8 mm...
$210.00 $326.00$210.00$210.00 $326.0020 in stock



























