Zbirka: VRHUNSKE marke
Kupujte po kategorijama
-
Bently Nevada
330104-00-10-05-02-CN Bently Nevada - Oklopljene sonde
Bently Nevada 3300 XL 8mm Regionalna usklađenost sonde Puni model: 330104-00-10-05-02-CN | 12-mjesečno jamstvo Lokalizirana certifikacija:• Državno specifično odobrenje za...
$215.00 $326.00$215.00$215.00 $326.0012 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330104-00-10-05-02-05 Oklopljene sonde
Bently Nevada 3300 XL 8mm Industrijski Senzor Približavanja Puni Model: 330104-00-10-05-02-05 | 1-Godišnje Puno Jamstvo Poboljšani Paket Certifikata:• Trostruko certificiran:...
5.0 / 5.0
(1) ( 1 )
$215.00 $326.00$215.00$215.00 $326.0011 in stock -
Bently Nevada
330104-00-10-05-02-00 Bently Nevada Oklopljene sonde
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe Puni model: 330104-00-10-05-02-00 | 1-godišnje jamstvo Osnovna konfiguracija:• M10×1 navojni senzor s kućištem...
5.0 / 5.0
(1) ( 1 )
$210.00 $326.00$210.00$210.00 $326.00Only 10 units left -
Bently Nevada
330104-00-12-50-02-05 Bently Nevada Oklopljene sonde
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe (330104-00-12-50-02-05) Poboljšana konfiguracija Karakteristike oklop kućišta od 120mm s navojem M10x1 (maksimalno uklapanje...
5.0 / 5.0
(1) ( 1 )
$240.00 $360.00$240.00$240.00 $360.0036 in stock -
Bently Nevada
8 mm sonde 300103-00-05-10-02-05 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe (300103-00-05-10-02-05) Osnovne specifikacije Precizno praćenje s ±0.02mm ponovljivosti u rasponu rada od -62°C...
$240.00 $360.00$240.00$240.00 $360.0035 in stock -
Bently Nevada
Senzor blizine - 330876-02-50-00-05 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 50mm Proximity Probe (330876-02-50-00-05) Osnovne performanse Projektiran za okruženja parnih turbina DE, sadrži 0,02 mm toplinsku...
$240.00 $326.00$240.00$240.00 $326.0034 in stock -
Bently Nevada
330876-01-90-00-CN Bently Nevada Senzor Približnosti
Bently Nevada 3300 XL 50mm Proximity Probe (330876-01-90-00-CN) Glavne prednosti Projektiran za ekstremna DE okruženja parnih turbina, ovaj senzor pruža...
$240.00 $360.00$240.00$240.00 $360.0033 in stock -
Bently Nevada
Senzor blizine | 330876-01-10-01-00 | Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 50mm Proximity ProbePuni model: 330876-01-10-01-00 | Status: Tvornicki zapečaćeno | Jamstvo: 12 mjeseci • Oklopljeni kabel:...
$240.00 $350.00$240.00$240.00 $350.0032 in stock -
Bently Nevada
330876-01-10-00-05 Bently Nevada - Senzor blizine
Bently Nevada 3300 XL 50mm Proximity ProbePuni model: 330876-01-10-00-05 | Stanje: Novo originalno | Jamstvo: 1 godina ▲ Povećana izdržljivost:...
$240.00 $362.00$240.00$240.00 $362.0034 in stock -
Bently Nevada
Senzor blizine - 330876-03-90-00-05 - Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 50 mm Proximity Probe 330876-03-90-00-05 Kritične specifikacije:• Vlačna čvrstoća kabela: minimalno 150 N na -35°C• Moment zatezanja...
$221.00 $336.00$221.00$221.00 $336.0033 in stock -
Bently Nevada
Senzor blizine | 330876-03-50-00-00 Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 50 mm Proximity Probe 330876-03-50-00-00 Specifikacije jezgre:• Kompatibilnost kabela: Isključivo uparivanje sa 5-metarskim Proximitor® senzorima• Specifikacije navoja:...
$240.00 $352.00$240.00$240.00 $352.0032 in stock -
Bently Nevada
330876-03-10-00-00 Bently Nevada Senzor Približnosti
Bently Nevada 3300 XL 50 mm Proximity Probe 330876-03-10-00-00 Ključne specifikacije:• Duljina sonde: 1,0 m (3,3 ft) s 6,4Ω ±0,5Ω...
$214.00 $326.00$214.00$214.00 $326.0031 in stock

























