Kolekcia: Všetky produkty
Naše sortiment produktov priemyselnej automatizácie zahŕňa všetko od PLC systémy, DCS riadiace jednotky, HMI panely, senzory, motorové pohony, meniče a náhradné diely MRO. Či už modernizujete existujúce zariadenia alebo hľadáte ťažko dostupné moduly, poskytujeme spoľahlivé riešenia, ktoré zabezpečia efektívny chod vašich operácií. S širokým skladom a dôveryhodnými globálnymi značkami naše produkty spĺňajú požiadavky výroby, energetiky, ropného a plynárenského priemyslu a ďalších odvetví.
Nakupujte podľa kategórií
-
Bently Nevada
125840-02 3500/15 | Modul pre vstup nízkeho napätia AC
125840-02 Modul nízkeho napätia AC napájania je dedičná súčasť, ktorá sa bezproblémovo integruje s vašimi existujúcimi systémami. Tento modul je...
$326.00 $369.00$326.00$326.00 $369.0019 in stock -
Bently Nevada
Modul vstupu AC napájania | 3500/15 125840-01 Bently Nevada
Konfigurácia 3500/15 AXX - BXX - CXX je navrhnutá pre optimálny výkon pri napájaní rôznych aplikácií. Tento robustný systém ponúka...
$215.00 $236.00$215.00$215.00 $236.0020 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada - 3300 Proximitor Senzor 330100-50-03
Výrobca: Bently NevadaČíslo produktu: 330100-50-03Typ produktu: 3300 Proximitor senzor Celková dĺžka možnosť: 5,0 metra (16,4 stopy)Schválenie agentúry: Viaceré schváleniaHmotnosť: 0,5...
$320.00 $352.00$320.00$320.00 $352.0017 in stock -
Bently Nevada
Napájací modul Bently Nevada - 3500/15-07-07-00
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo produktu: 3500/15-07-07-00 Typ produktu: 3500/15 Napájací zdroj Popis produktu Označenia 3500/15 AXX -...
$326.00 $352.00$326.00$326.00 $352.0017 in stock -
Bently Nevada
Nízkonapäťový striedavý zdroj napájania | 3500/15-01-00-00 Bently
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo produktu: 3500/15-01-00-00 Typ produktu: 3500/15 Napájací zdroj Vyrobené v: USA Informácie o objednávke...
$321.00 $352.00$321.00$321.00 $352.0016 in stock -
Bently Nevada
3500/15-03-02-00 | Vysokonapäťový jednosmerný zdroj napájania Bently
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo produktu: 3500/15-03-02-00 Typ produktu: 3500/15 Napájací zdroj Vyrobené v: USA Informácie o objednávke...
$320.00 $339.00$320.00$320.00 $339.0015 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | 3500/15 Napájací zdroj 3500/15-02-03-00
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-02-03-00 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Napájanie...
$264.00 $285.00$264.00$264.00 $285.0011 in stock -
Bently Nevada
Napájanie - Bently Nevada 3500/15-02-02-00
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-02-02-00 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Napájanie...
$269.00 $305.00$269.00$269.00 $305.0013 in stock -
Bently Nevada
Bently 3500/15-02-02-01 | Vysokonapäťový striedavý zdroj napájania
Bently Nevada 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-02-02-01 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Model: 3500/15...
$269.00 $287.00$269.00$269.00 $287.0013 in stock -
Bently Nevada
Nový napájací zdroj | Bently Nevada 3500/15-04-04-02
Bently Nevada 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-04-04-02 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Model: 3500/15...
$320.00 $352.00$320.00$320.00 $352.0012 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada - Nové napájanie 3500/15-05-05-02
Bently Nevada 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-05-05-02 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Model: 3500/15...
$201.00 $236.00$201.00$201.00 $236.0011 in stock -
Bently Nevada
3500/15-05-05-00 Bently Nevada - Modul napájania
Bently Nevada - 3500/15 Modul napájania Číslo dielu: 3500/15-05-05-00 Model: 3500/15 Napájací zdroj Výrobca: Bently Nevada Informácie o objednávke Top...
$311.00 $342.00$311.00$311.00 $342.00Only 10 units left
































