Collection: Svi Proizvodi
Naš asortiman proizvoda za industrijsku automatizaciju obuhvata sve od PLC sistemi, DCS kontrolne jedinice, HMI paneli, senzori, motori, inverteri i MRO rezervni delovi. Bilo da nadograđujete postojeću opremu ili tražite teško dostupne module, pružamo pouzdana rešenja koja održavaju vaše operacije efikasnim. Sa širokim asortimanom i pouzdanim globalnim brendovima, naši proizvodi zadovoljavaju zahteve proizvodnje, energetike, nafte i gasa, kao i drugih industrija.
Kupujte po kategorijama
-
Bently Nevada
Bently Nevada 8 mm Senzori Približavanja | 330103-00-07-10-12-00
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe: 330103-00-07-10-12-00 📊 Tehnički podaci Brend: Bently Nevada Model: 3300 XL 8mm Proximity Probe...
$210.00 $286.00$210.00$210.00 $286.0019 in stock -
Bently Nevada
8 mm sonde | 330103-00-08-10-01-05 | Bently Nevada
Bently Nevada 3300XL Proximity Sensor: Rešenje za opasna područja 🔍 Osnovna identifikacija ■ Potpuni model: 330103-00-08-10-01-05■ Konfiguracija: kućište 80mm |...
$225.00 $296.00$225.00$225.00 $296.0029 in stock -
Bently Nevada
8 mm Senzori Blizine | 330103-00-08-10-01-00 Bently Nevada
Bently Nevada 3300XL Industrijski senzor vibracija 🔑 Ključni identifikatori ● Model: 330103-00-08-10-01-00● Konfiguracija: kućište 80mm | navoj M10x1 | kabl...
$220.00 $299.00$220.00$220.00 $299.0015 in stock -
Bently Nevada
330103-00-03-10-02-05 Proximity sonde | Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe: Pouzdano otkrivanje vibracija 🔍 Pregled proizvoda Industrijski senzor za kontinuirano praćenje mašina. Karakteristike...
$224.00 $268.00$224.00$224.00 $268.0019 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 8 mm Senzori Približavanja | 330103-00-04-10-02-05
Bently Nevada 3300 XL 8mm Proximity Probe: Precizno praćenje vibracija jednostavno 🚀 Ključne karakteristike Senzor vibracija visokih performansi za industrijske...
$201.00 $275.00$201.00$201.00 $275.0025 in stock -
Bently Nevada
3300 XL 8 mm Senzori Blizine | 330191-40-75-05-05
Bently Nevada 330191-40-75-05-05: Kompaktni industrijski sentinel 🔑 Ključne karakteristike ✔️ Rešenje za nadzor kratke dužine od 0.5m✔️ Trostruko sertifikovan (CSA/ATEX/IECEx)✔️...
$214.00 $265.00$214.00$214.00 $265.0032 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada - 330191-40-75-10-CN 8 mm sonde
Bently Nevada 330191-40-75-10-CN: Monitor za teške mašine ⚡ Osnovne specifikacije Brend: Bently NevadaPuni model: 3300 XL 8mm ETRKonfiguracija: 40(4.0") Bez...
$230.00 $289.00$230.00$230.00 $289.0030 in stock -
Bently Nevada
8 mm sonde | 330191-40-75-10-00 - Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL 8mm ETR Proximity Probe: Ultra-čvrsto rešenje za nadzor 🔍 Opis Bently Nevada 330191-40-75-10-00 proximity sonda pruža...
$200.00 $241.00$200.00$200.00 $241.0017 in stock -
Bently Nevada
330191-40-75-10-05 - 3300 XL 8 mm Senzori blizine Proximity
Bently Nevada 3300 XL Industrial Sensor - Прецизност преиспитана Glavne prednosti ✅ Компактан дизајн од 1 метра са навојем 3/8-24...
$229.00 $275.00$229.00$229.00 $275.0030 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330191-00-40-90-CN Senzori blizine Proximity Probes
Bently Nevada 3300 XL Proximity Probe – ultimativna zaštita mašina 🔍 Šta čini ovaj sond posebnim? Novi & originalni 8mm...
$221.00 $275.00$221.00$221.00 $275.0030 in stock -
Bently Nevada
3300 XL ETR produžni kabl 330190-045-03-00
Bently Nevada 3300 ETR: Precizna povezanost oslobođena 🚀 Osnovna funkcionalnost Bently Nevada's 330190-045-03-00 isporučuje 4.5m standardni kabl za -30°C do...
$262.00 $288.00$262.00$262.00 $288.0014 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada Proximity sonde | 330191-00-40-90-05
Bently Nevada 330191-00-40-90-05: Globalno Sertifikovani Monitor Zdravlja Mašina 🚀 Ključne Prednosti Detekcija na Daljinu do 9m (29.5ft) sa robusnim vrhom...
$241.00 $285.00$241.00$241.00 $285.0023 in stock
































