Collection: Svi Proizvodi
Naš asortiman proizvoda za industrijsku automatizaciju obuhvata sve od PLC sistemi, DCS kontrolne jedinice, HMI paneli, senzori, motori, inverteri i MRO rezervni delovi. Bilo da nadograđujete postojeću opremu ili tražite teško dostupne module, pružamo pouzdana rešenja koja održavaju vaše operacije efikasnim. Sa širokim asortimanom i pouzdanim globalnim brendovima, naši proizvodi zadovoljavaju zahteve proizvodnje, energetike, nafte i gasa, kao i drugih industrija.
Kupujte po kategorijama
-
Bently Nevada
330130-075-01-00 | Produžni kabl | Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL Standard produžni kabl Тхе 330130-075-01-00 Model iz Bently Nevada je posebno dizajniran za zahtevna industrijska okruženja...
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0016 in stock -
Bently Nevada
Produžni kabl | 330130-070-13-05 | Bently Nevada
Bently Nevada 3300 XL Standardni produžni kabl **330130-070-13-05** je dizajniran za zahtevna okruženja, obezbeđujući besprekornu integraciju sa sistemima za praćenje...
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0015 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | Produžni kabl 330130-070-13-00
Pregled proizvoda Otkrijte Bently Nevada 330130-070-13-00, vrhunski produžni kabl posebno dizajniran za 3300 XL proximity sistem sondi. Ovaj kabl proizveden...
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0014 in stock -
Bently Nevada
2789-204 | Produžni kabl 17ft za sondu Bently Nevada
Bently Nevada produžni kabl 2789-204 Dužina kabla: 17 ft Težina: 0.2 kg Primena: Idealno za povezivanje sondi sa opremom za...
$269.00 $310.00$269.00$269.00 $310.0013 in stock -
Bently Nevada
330130-070-12-05 Produžni kabl | Bently Nevada
Pregled proizvoda Тхе 330130-070-12-05 od Bently Nevada je robustan **3300 XL Standard Extension Cable** idealan za industrijski nadzor i analizu...
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0013 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada 330130-070-12-00 produžni kabl
Pregled proizvoda The Bently Nevada 330130-070-12-00 je svestrani produžni kabl napravljen za besprekornu kompatibilnost sa 3300 XL serijom proximity sondi....
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0012 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada keramički pokriveni senzor 146054-008-10-02-CN
Bently Nevada keramički poklopac sonde 146054-008-10-02-CN Ukupna dužina: 1,0 metar (3,3 stope) Težina: 0,4 kg Tip konektora: Miniaturni koaksijalni ClickLoc...
$254.00 $287.00$254.00$254.00 $287.00Only 2 units left -
Bently Nevada
Bently Nevada | Standardni međuvezni kabl 9571-30
Bently Nevada Standardni međuvezni kabl 9571-30 Model: 9571 - Međuvezni kablovi Dužina kabla: 30 ft (-30) Težina: 0.2 kg Tip...
$274.00 $309.00$274.00$274.00 $309.0013 in stock -
Bently Nevada
Produžni kabl Bently Nevada | 330130-070-11-05
Pregled proizvoda Kabl Bently Nevada 3300 XL Standard Extension Cable (Broj proizvoda 330130-070-11-05) je čvrsto izrađen kabl prilagođen industrijskim primenama....
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.0011 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | Produžni kabl | 330130-070-11-00
Pregled proizvoda Predstavljamo 330130-070-11-00 od Bently Nevada, napredni produžni kabl idealan za industrijske primene gde su bezbednost i pouzdanost ključni....
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.00Only 10 units left -
Bently Nevada
Bently Nevada sondа za obrnuti montažu 330105-02-12-10-05-05
Bently Nevada Reverse Mount Probe - 330105-02-12-10-05-05 Ova visokoperformansna sonda za obrnutu montažu idealna je za praćenje vibracija i dijagnostiku,...
$251.00 $360.00$251.00$251.00 $360.0013 in stock -
Bently Nevada
Bently Nevada | 330130-070-10-05 produžni kabl
Bently Nevada 330130-070-10-05 Produžni kabl 3300 XL Standardni produžni kabl je stručno dizajniran za kompatibilnost sa 3300 XL serijom senzora...
$130.00 $260.00$130.00$130.00 $260.00Only 9 units left































