Predajnik potiska | 991-06-50-02-CN Bently Nevada
Velike narudžbe i brza dostava
Trenutni popust od 10% na zimske bankovne kreditne/debitne kartice, EMI i kreditne kartice
Brza i pouzdana dostava širom svijeta – spremno za slanje iz skladišta
Na skladištu (27 jedinica), spremno za otpremu
  • Brza dostava
  • Pravila povrata
  • Najniža cijena
  • Centar za pomoć 24/7
O proizvodu
Bently Nevada Vibration Transmitter Model 991-06-50-02-CN
Regionalno usklađeno osno praćenje vibracija s kompaktnim ožičenjem
🔧 Modularna konfiguracija
Dešifriranje modela:
991 jezgrena jedinica | -06: Raspon ±0,6mm FS | -50: Sustav kabela od 5m | -02: Montaža na pregradu | -CN: Certifikat za kinesko tržište
📡 Pametna obrada signala
  • EMC Zaštita: Smanjenje šuma od 30dB na 100MHz
  • Brzi oporavak: Ponovno pokretanje za 85ms nakon fluktuacije napajanja
  • Integritet kabela: Kompenzacija maksimalnog otpora linije 500Ω
🇨🇳 Regionalna usklađenost
  • GB standardi: U skladu s GB3836-2010
  • Tolerancija napona: ±10% trajna varijacija
  • Otpornost na vlagu: 95% relativne vlage bez kondenzacije
🔋 Upravljanje napajanjem
  • Hladni start: Radi na 10,5V unutar 500ms
  • Naponni šum: <50mV p-p pri opterećenju od 20mA
  • Zaštita od obrnutog polariteta: Podnosi 48V obrnuto 1 sat
📦 Spremno za instalaciju
  • Moment na terminalu: 0,5Nm ±10% kontakt bakra