Farebný kamerový snímač Keyence IV4-600CA | Kamera série IV4
Hromadné objednávky a rýchle doručenie
Okamžitá 10% zľava na zimné bankové kreditné/debetné karty EMI a kreditné karty
Rýchle a spoľahlivé doručenie po celom svete – pripravené na odoslanie zo skladu
- Rýchle doručenie
- Reklamačný poriadok
- Najnižšia cena
- Centrum pomoci 24/7
-
Predajca:
Keyence
-
Typ:
Inteligentná kamera
- Tags Smart camera
O produkte
Inteligentná kamera so širokým zorným poľom Keyence IV4-600CA s farebným snímačom
Kľúčové technické špecifikácie
- Značka: Keyence
- Model: IV4-600CA
- Séria: Séria IV4
- Typ: Inteligentná kamera, model so širokým zorným poľom
- Zorné pole: 51 x 38 mm pri vzdialenosti 50 mm; 2730 x 2044 mm pri vzdialenosti 3000 mm (referenčná hodnota)
- Obrazový snímač: Farebný snímač CMOS s uhlopriečkou 1/2.9 palca, 1280 x 960 pixelov
- Nastavenie zaostrenia: Automatické
- Čas expozície: 12 µs až 10 ms
- Osvetlenie: Biela LED dióda, prepínateľná medzi pulzným a nepretržitým svietením
- Počet nástrojov: 65 nástrojov
- Dostupné režimy: Štandardný režim, režim triedenia, režim počítania s AI
Komunikácia a integrácia
- Vstavaný port: 8-kolíkový samičí ethernetový konektor M12 s kódovaním X (1000BASE-T/100BASE-TX)
- Protokoly: EtherNet/IP, PROFINET CC-B, neprocedurálna komunikácia TCP/IP (x2), klient FTP, klient SFTP, klient SNTP, server OPC UA, klient MQTT
- Rozšírenie komunikácie: Komunikačná jednotka IV4-CU1 (PROFINET CC-C, EtherCAT); jednotky série DL (EtherCAT, CC-Link, DeviceNet, RS-232C)
Elektrické parametre a vstupy/výstupy
- Napájacie napätie: 24 VDC +25%, -20% (vrátane zvlnenia)
- Spotreba prúdu: maximálne 3.4 A pri 19.2 V; maximálne 2.7 A pri 24.0 V (bez osvetľovacej jednotky na snímanie s AI; s komunikačnou jednotkou; vrátane záťaže výstupu 120 mA)
- Priemerná spotreba energie: 9.3 W bez osvetľovacej jednotky na snímanie s AI; 12.8 W s osvetľovacou jednotkou na snímanie s AI
- Typ výstupu: Výstup s otvoreným kolektorom, prepínateľný medzi NPN/PNP a N.O./N.C., maximálne menovité hodnoty 30 V 50 mA
- PoE: Trieda napájania PoE 4/6
- Vstupy: 6 (3 nastaviteľné ako IN/OUT)
- Výstupy: 6 (3 nastaviteľné ako IN/OUT)
Odolnosť voči okolitému prostrediu
- Prevádzková teplota: 0 až +50°C (bez zamŕzania)
- Relatívna vlhkosť: maximálne 85% RH (bez kondenzácie)
- Stupeň krytia: IP67 (okrem prípadu, keď sú nainštalované polarizačné filtre OP-88640/OP-88641/OP-88644/OP-88645)
- Odolnosť voči vibráciám: 10 až 500 Hz, 0.816 G²/Hz, v smeroch X/Y/Z
- Odolnosť voči nárazom: 500 m/s², 3-krát v každom zo 6 smerov
Fyzické vlastnosti
- Materiál: Telo hlavnej jednotky: tlakovo liaty hliník; predný kryt: akryl (s tvrdou povrchovou úpravou); zadný plastový kryt a plastové veko: PBT; kryt indikátora činnosti: TPU; napájací konektor: PA/POM; ethernetový konektor: zliatina medi + niklové pokovovanie; štítok: PC; vodotesný kryt napájacieho konektora: zliatina PC + ABS; vodotesný kryt ethernetového konektora: PC; antistatické vyhotovenie, v súlade s IEC61340-5-1
- Hmotnosť: Približne 370 g bez osvetľovacej jednotky na snímanie s AI; približne 560 g s osvetľovacou jednotkou na snímanie s AI
- Rozmery (V׊×H): Nie sú k dispozícii
Návod na inštaláciu
- Namontujte IV4-600CA vo vzdialenosti 50 mm až 3000 mm od cieľovej oblasti.
- Na pripojenie k sieti a napájaniu použite 8-kolíkový ethernetový konektor M12 s kódovaním X.
- Vyberte pulzné alebo nepretržité svietenie podľa rýchlosti kontroly a pohybu objektu.
- Nastavte automatické zaostrovanie a čas expozície od 12 µs do 10 ms, aby ste získali jasné snímky.
- Vyberte štandardný režim, režim triedenia alebo režim počítania s AI podľa svojej úlohy.
- Ak potrebujete PROFINET CC-C, EtherCAT, CC-Link, DeviceNet alebo RS-232C, pridajte komunikačnú jednotku IV4-CU1 alebo jednotky série DL.
Obsah balenia
- 1 x inteligentný snímač videnia Keyence IV4-600CA
- 1 x napájací konektor
- 1 x vodotesný kryt ethernetového konektora
- 1 x vodotesný kryt napájacieho konektora
- 1 x kryt indikátora činnosti
- 1 x stručná príručka na spustenie
Doprava a podpora
- Zasielame do celého sveta prostredníctvom spoločností FedEx, UPS a DHL.
- Objednávky odosielame do 5 dní od potvrdenia platby.
- Na oprávnené položky poskytujeme 30-dňovú podporu pri vrátení tovaru.
- Dodávame úplne nové originálne produkty, ktoré máme skladom.
Často kladené otázky
-
Otázka: Aké je zorné pole modelu IV4-600CA?
Odpoveď: Zorné pole je 51 x 38 mm pri vzdialenosti 50 mm a 2730 x 2044 mm pri vzdialenosti 3000 mm. -
Otázka: Aký obrazový snímač tento model používa?
Odpoveď: Používa farebný snímač CMOS s uhlopriečkou 1/2.9 palca a rozlíšením 1280 x 960 pixelov. -
Otázka: Aký je rozsah času expozície?
Odpoveď: Čas expozície je v rozsahu od 12 µs do 10 ms. -
Otázka: Koľko nástrojov podporuje model IV4-600CA?
Odpoveď: Podporuje až 65 nástrojov na úlohy vizuálnej kontroly. -
Otázka: Aké komunikačné protokoly podporuje?
Odpoveď: Podporuje EtherNet/IP, PROFINET CC-B, TCP/IP, FTP, SFTP, SNTP, OPC UA a MQTT. -
Otázka: Aký je rozsah prevádzkovej teploty?
Odpoveď: Prevádzková teplota je 0 až +50°C bez zamŕzania. -
Otázka: Aký je stupeň krytia?
Odpoveď: Stupeň krytia je IP67, okrem prípadu, keď sú nainštalované určité polarizačné filtre. -
Otázka: Koľko váži model IV4-600CA?
Odpoveď: Bez osvetľovacej jednotky na snímanie s AI váži približne 370 g a s ňou 560 g. -
Otázka: Aká je spotreba energie?
Odpoveď: Priemerná spotreba energie je 9.3 W bez osvetľovacej jednotky na snímanie s AI a 12.8 W s ňou. -
Otázka: Aké je napájacie napätie?
Odpoveď: Napájacie napätie je 24 VDC +25%, -20% vrátane zvlnenia.
© 2026 NexAuto Technology Limited. Všetky práva vyhradené.
Pôvodný zdroj: https://www.nex-auto.com/
Kontakt: sales@nex-auto.com
Telefón: +86 153 9242 9628
Rýchle ponuky a informácie
- Rýchle cenové ponuky: Získajte rýchle informácie o cenách a dostupnosti od nášho špecializovaného tímu zákazníckej podpory.
- Doručenie: Dostupné expresné, nákladné a medzinárodné doručenie po celom svete.
- Záruka: NexAuto poskytuje 12-mesačnú záruku na všetky u nás zakúpené diely, okrem záruky výrobcu.
- Vrátenie tovaru: 30-dňová politika vrátenia pri chybných alebo nesprávnych dieloch, pre vašu istotu.
- Platba: Flexibilné možnosti vrátane hlavných kreditných kariet, PayPal a bankových prevodov.
- Individuálna kalibrácia: Poskytnite svoje špecifikácie a my sa postaráme o zvyšok s presnosťou.

Priemyselné elektrické riešenia
Komplexné automatizačné zariadenia pre každé zariadenie
PLC, HMI, servopohony, senzory a káble pre spoľahlivú prevádzku.
BENTLEY NEVADA
Riešenia pre monitorovanie stavu
Približné sondy, senzory a monitorovacie systémy na ochranu kritických strojov.
ALLEN-BRADLEY
Priemyselné automatizačné komponenty
Vysokokvalitné PLC, HMI a I/O moduly pre spoľahlivé riadiace systémy.
HONEYWELL
Regulátory, vstupy/výstupy a rozhraniové moduly
Nové diely na podporu platforiem DCS a inštalácií PLC.
Blogové príspevky
-
Príručka na integráciu Bently 3500 do systémov DCS v priemyselnej automatizácii
Odborná príručka na integráciu Bently 3500 do DCS: Modbus TCP, mapovanie dát a tipy na...
-
Yokogawa Dcs: Vysokovýkonné riadiace systémy pre chemické a energetické závody
Yokogawa Centum VP DCS poskytuje stabilnú automatizáciu pre chemické a elektrárenské prevádzky. Pozrite si údaje...
-
Riadiace systémy DCS Honeywell: technické prednosti a priemyselné prípady
Preskúmajte technické výhody systémov Honeywell DCS: riadiaca jednotka C300, ControlEdge UOC, sieť Fault Tolerant Ethernet...
















