VGA zobrazovací modul Bently Nevada 3500/94M-07-12-02
Hromadné objednávky a rýchle doručenie
Okamžitá 10% zľava na zimné bankové kreditné/debetné karty EMI a kreditné karty
Rýchle a spoľahlivé doručenie po celom svete – pripravené na odoslanie zo skladu
- Rýchle doručenie
- Reklamačný poriadok
- Najnižšia cena
- Centrum pomoci 24/7
-
Predajca:
Bently Nevada
-
Typ:
Monitor s VGA displejom
- Tags Vga display monitor
O produkte
Bently Nevada 3500/94M-07-12-02: VGA zobrazovací modul s multi-certifikáciou
Bently Nevada poskytuje spoľahlivú ochranu strojov. 3500/94M-07-12-02 VGA zobrazovací modul zobrazuje dáta vibrácií v reálnom čase. Táto konfigurácia používa router box bez displeja. Obsahuje 20 ft (6 m) kábel pre flexibilnú inštaláciu. Modul pracuje v rozsahu -20 °C až +65 °C. Používajte ho na kontinuálne monitorovanie v elektrárňach, rafinériách a továrňach. Vyrobené v USA. Poznámka: Možnosť multi-certifikácie 02 funguje iba s 10" displejom.
Informácie o objednávke
- Kód modelu: 3500/94M-AA-BB-CC
- AA - Veľkosť displeja a montáž: 07 = Router box, bez displeja
- BB - Káble KVM extendera a Display Router Box: 12 = Kábel Display Router Box 20 ft (6 m)
- CC - možnosť schválenia agentúrou: 02 = Multi (CSA/ATEX/IECEx) - dostupné iba pre 10" displej
- Celková hmotnosť: 1,07 kg
Kľúčové vlastnosti
- Spotreba energie: max. 4,6 wattov, veľmi efektívne.
- Vysokorýchlostná sieť: Monitoruje stav, dáta a hodnoty.
- RS232 port: Spracováva dáta dotykového ovládača.
- OK LED: Indikuje správnu prevádzku modulu.
- TX/RX LED: Zobrazuje komunikáciu s ostatnými systémovými modulmi.
- VGA port: Vysiela analógové červené, zelené, modré a synchronizačné signály.
- Predný port: Poskytuje 24 V DC výstup napájania, VGA signálový výstup a dotykové príkazy vstupom.
Environmentálne limity
- Prevádzková teplota: -20 °C až 65 °C (-22 °F až 149 °F)
- Skladovacia teplota: -40 °C až 85 °C (-40 °F až 185 °F)
- Vlhkosť: 95 %, nekondenzujúca
Zhoda a certifikáty
- FCC časť 15: Toto zariadenie nesmie spôsobovať škodlivé rušenie. Toto zariadenie musí akceptovať akékoľvek prijaté rušenie.
- Normy EMC: EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, Smernica 2014/30/EÚ
- Normy elektrickej bezpečnosti: CSA C22.2 61010-1, UL EN 61010-1, Smernica 2014/35/EÚ
- RoHS: Smernica 2011/65/EÚ
- Schválenie pre nebezpečné oblasti: Multi (CSA/ATEX/IECEx) - možnosť 02
Fyzikálne vlastnosti
- 3500/94M VGA zobrazovací modul: 241,3 mm x 24,4 mm x 241,8 mm, hmotnosť 0,73 kg (1,6 lb)
- I/O modul: 241,3 mm x 24,4 mm x 99,1 mm, hmotnosť 0,34 kg (0,75 lb)
- 15" Advantech displej (FPM-8151): 422 mm x 338 mm x 68 mm, hmotnosť 8,5 kg (18,75 lb)
- Uhlopriečka displeja: 381 mm (15 palcov)
Požiadavky na priestor v racku
- Monitorovací modul: 1 plná výška predného slotu
- I/O modul: 1 plná výška zadného slotu
Rozšírenie klávesnice, videa a monitora (KVM)
- Montáž: Na hornú časť police
- Vstup napájania: 12 Vdc a 5 Vdc
- Agentúry: UL certifikácia iba pre Severnú Ameriku
- Rozsah teplôt: 0 °C až 45 °C (32 °F až 113 °F)
- Vlhkosť: 80 %, nekondenzujúca
- Trieda I, Divízia 2: KVM Extender prijímač schválený pre nebezpečné oblasti. Vysielač vyžaduje bezpečnú oblasť alebo schválenú skrinku.
- NEMA 4X: Neschválené
Advantech 15" displej (FPM-8151H)
- Veľkosť obrazovky: 15" uhlopriečka
- Typ: LCD s LED podsvietením
- Priemyselne spevnené: Áno
- Spôsoby montáže: 19" montáž do racku, montáž do panela
- Napájanie: Súčasťou je napájací zdroj 24 Vdc. Povolený rozsah 12 Vdc až 24 Vdc. Nárazový prúd 2,62 A pri 24 V (menej ako 500 µs). Prevádzkový prúd menej ako 500 mA.
- IP65: Áno
- Agentúry: CE, UL
- Trieda 1, Divízia 2: Áno
- Teplota: 0 °C až 60 °C (32 °F až 140 °F). Minimálne hodnotenie je 0 °C. Pri teplotách pod nulou je potrebná vyhrievaná skrinka.
- Vlhkosť: 95 % RH
- Dotykové rozhranie: Odporové
- Výrobca: Advantech
- Rozmery: 422 mm x 338 mm x 68,0 mm. Výrez do panela 396 mm x 296 mm.
- Hmotnosť pri preprave: 8,5 kg (18,74 lb)
- Záruka: Dva roky
- Odporúčanie: Iba pre priemyselné použitie. Nie je certifikované pre nebezpečné priestory.
Požiadavky na firmware, softvér a hardvér
- Požadovaný modul: 3500/22 TDI (Rozhranie pre prechodné dáta)
- 3500/94M Firmware: 4.06 Rev C alebo novší
- 3500/22 Firmware (TDI): Rev 1.71 alebo novší
- 3500/01 Softvér (Konfigurácia racku): Rev 5.6 alebo novší
- 3500/02 Softvér (Op Displej): Rev 2.21 alebo novší
- 3500/03 Softvér (Zber dát): Rev 1.22 alebo novší
3500/94M Display Router Box
- Napájanie: 24 Vdc ± 6 %, max. 4,7 wattov. Vstupný rozsah 22,5 až 25,5 Vdc.
- VGA vstupy: Video obraz
- RS232 vstupy: Dáta ovládania dotykovej obrazovky
- LED stav OK: Indikuje správnu prevádzku
- VGA výstup: Video obraz
- RS232 výstup: Dáta ovládania dotykovej obrazovky
Obsah balenia
- 3500/94M VGA modul displeja
- I/O modul pre rack 3500
- Display router box (displej nie je súčasťou)
- 20 ft (6 m) kábel pre pripojenie router boxu
- KVM káble nie sú súčasťou balenia
Informácie o doprave
- Celková hmotnosť balenia: 1,07 kg
- Hmotnosť VGA modulu: 0,73 kg
- Hmotnosť I/O modulu: 0,34 kg
- Používame prepravcov FedEx, UPS a DHL
- Pôvod produktu: Vyrobené v USA
Často kladené otázky (FAQ)
-
Obsahuje tento model obrazovku?
Nie. Možnosť 07 znamená router box bez displeja. Displej si zabezpečujete sami. -
Čo je možnosť 02 s viacnásobnou certifikáciou?
02 znamená certifikáciu CSA/ATEX/IECEx pre nebezpečné oblasti. Poznámka: funguje iba s 10" displejom. -
Aká dĺžka kábla je súčasťou možnosti 12?
Možnosť 12 obsahuje 20 ft (6 m) kábel pre Display Router Box. -
Aký firmvér má 3500/94M potrebujete?
Vyžaduje firmvér 4.06 Rev C alebo novší. TDI vyžaduje Rev 1.71 alebo novší. -
Môže tento modul pracovať v medzinárodných nebezpečných oblastiach?
Áno. Možnosť 02 poskytuje schválenia ATEX a IECEx pre celosvetové použitie. -
Môže displej pracovať pod nulou?
VGA modul funguje pri -20 °C. Displej Advantech potrebuje 0 °C alebo vyhrievanú skrinku. -
Je KVM extender určený pre nebezpečné lokality?
Prijímač má schválenie Class I Div 2. Vysielač potrebuje bezpečnú oblasť alebo prepláchnutú skrinku. -
Môj displej nezobrazuje signál. Čo mám skontrolovať?
Najskôr skontrolujte VGA kábel. Overte LED OK na monitore modulu. Potvrďte, že máte 3500/22 TDI na mieste.
Sprievodca nákupom od odborníka
- Pre medzinárodné inštalácie v nebezpečných oblastiach: Vyberte možnosť 02 s viacnásobnou certifikáciou. Poskytuje schválenia CSA, ATEX a IECEx.
- Poznámka o kompatibilite displeja: Možnosť 02 funguje iba s 10" displejom. Nepárujte ju s 15" displejom.
- Pre vonkajšie alebo chladné prostredie: Pridajte vyhrievanú skrinku NEMA 4X. Displej vyžaduje minimálne 0 °C.
- Potrebujete KVM extender? Kúpte ho len pre vzdialenosti nad 10 metrov. Prijímač funguje v nebezpečných oblastiach. Vysielač zostáva v bezpečnej oblasti.
- Tip pre napájanie: Používajte 24 Vdc napájanie. Na vstupe router boxu neprekračujte 25,5 Vdc.
- Tip z praxe: Overte verzie firmvéru pred inštaláciou. Modul TDI je povinný pre prevádzku.
Rýchle ponuky a informácie
- Rýchle cenové ponuky: Získajte rýchle informácie o cenách a dostupnosti od nášho špecializovaného tímu zákazníckej podpory.
- Doručenie: Dostupné expresné, nákladné a medzinárodné doručenie po celom svete.
- Záruka: NexAuto poskytuje 12-mesačnú záruku na všetky u nás zakúpené diely, okrem záruky výrobcu.
- Vrátenie tovaru: 30-dňová politika vrátenia pri chybných alebo nesprávnych dieloch, pre vašu istotu.
- Platba: Flexibilné možnosti vrátane hlavných kreditných kariet, PayPal a bankových prevodov.
- Individuálna kalibrácia: Poskytnite svoje špecifikácie a my sa postaráme o zvyšok s presnosťou.

Priemyselné elektrické riešenia
Komplexné automatizačné zariadenia pre každé zariadenie
PLC, HMI, servopohony, senzory a káble pre spoľahlivú prevádzku.
BENTLEY NEVADA
Riešenia pre monitorovanie stavu
Približné sondy, senzory a monitorovacie systémy na ochranu kritických strojov.
ALLEN-BRADLEY
Priemyselné automatizačné komponenty
Vysokokvalitné PLC, HMI a I/O moduly pre spoľahlivé riadiace systémy.
HONEYWELL
Regulátory, vstupy/výstupy a rozhraniové moduly
Nové diely na podporu platforiem DCS a inštalácií PLC.
Blogové príspevky
-
Príručka priemyselnej automatizácie PLC
Tento článok vysvetľuje, ako programovateľné logické automaty (PLC) menia priemyselnú automatizáciu a efektivitu výroby v...
-
Rast trhu PLC a reálne príklady do roku 2026
Tento článok vysvetľuje, ako programovateľné logické automaty (PLC) poháňajú priemyselnú automatizáciu a transformáciu inteligentných fabrík....
-
Ktoré PLC zlepšuje efektivitu výroby?
Táto odborná príručka vysvetľuje, ako PLC riadia inteligentnú priemyselnú automatizáciu a modernizáciu tovární. Pokrýva základné...

















